fbpx
Yukarı kaydır

Koyu

Açık

Koyu

Açık

Temasta olmak
Mecidiyeköy Mah. Büyükdere Cad. Bentek İş Merkezi No: 47, Kat: 6 Ofis: 604,
info@choicedigital.net
Ph:+90 552 683 68 58

TBWWA ve AkBank işbirliği.

TBWWA ve AkBank

Türkiye’de, bir düğünde yeni evlilere çok fazla para ve değerli eşya verildiği, özel eşarplara altınların tutturulduğu bir gelenek var, size bu ilginç eylemi anlatacağım. gerçek şu ki gençler bu parayla ne yapacağını bilmiyor.

İkinci gelenek daha da havalı. Her düğünün kendi hashtag’i vardır. Basit bir formüle göre yazılır:

#Damadın adı + gelinin adı + özelleştirme

Özelleştirme – bu durumda, bu hashtag için yayınlar olması şartıyla parti, tatil ve benzeri kelimelerin sadece birkaç varyasyonu da olabilir. Daha sonra bu hashtag’deki yazıları düğünden kişisel bir fotoğraf albümü olarak kullanmak için yapılır. sonuç olarak tüm konukların tüm fotoğrafları tek bir yerde toplanmış olur.

Büyük Türk Bankası Akbank, bu iki kültürel fenomenden yararlanmaya ve «düğünü kırmaya»karar verdi. Tbwa İstanbul ajansındaki çocuklar, yeni evlilerin en popüler yaşlarını topladığı Türkiye’nin en büyük istatistik kurumuna başvurdu. Ve isimlerin en popüler kombinasyonları + özelleştir

Toplamda, yeni bir profilde toplanan kişiselleştirilmiş videolar için 1000’den fazla seçeneğe sahipler. https://www.instagram.com/p/BbUBF_7nLVC/?utm_source=ig_embed

İmzada, banka gençleri geleceklerini planlamak için ziyaret etmeye davet etti. Tabii ki mevduat hakkında konuşacaklardı.

Sonuç olarak, bankadan kişiselleştirilmiş gönderiler “genç bir ailenin kişisel fotoğraf arşivi” ne düştü ve orada sonsuza kadar kaldı. Tabii ki, bazı olumsuzluklar olabilir, ancak genel olarak mekanik harika! 

Genç ailelerin% 20’si bir reklam kampanyasına ulaştı.

Düğün döneminde mevduatta geçen yıla göre% 33 artış gösterdi ve bunu 0 medya bütçesi ile yaptılar.

Author avatar
Şükran Hacı
Translate »