fbpx
Yukarı kaydır
Temasta olmak
Mecidiyeköy Mah. Büyükdere Cad. Bentek İş Merkezi No: 47, Kat: 6 Ofis: 604,
info@choicedigital.net
Ph:+90 552 683 68 58
Digital Marketing

SWIT

Her gün şık olmayı, kaliteli giyinmeyi ve aynı zamanda rahatlığı tercih eden, kendine güvenen, güçlü kadınların giyim markası. Şirket sosyal sorumluluk programı kapsamında yapılan her alışverişte 10 TL evsiz hayvanlara yardım fonuna gidiyor.

  • Müşteri

    SWIT

Projeyi aç

İşlevi ve Görevi

  1. Marka stratejisi geliştirildi
  2. Görsel içerik konsepti oluşturuldu
  3. Instagram hesabı yeniden tasarlandı
  4. Hedefli reklamlar başlatıldı

MARKA STRATEJISI

Pazarda, derinlemesine bir rakip analizi yapıldı. Hedef kitle ve müşteri profili belirlendi. Markanın güçlü ve zayıf yönleri analiz edildi. Analiz sonuçları baz alınarak 3 aylık ve 1 yıllık bir çalışma planı hazırlandı. Sosyal projenin geliştirilmesi ve bilinçli tüketime vurgu yapılması için öneride bulunuldu.

GÖRSEL IÇERIK KONSEPTI

Instagram’da paylaşılacak hikaye ve postlar için MoodBard hazırlandı. Ayrıca yeni fotoğraf çekimi için de bir MoodBoard hazırlandı.  Şirketin, gelecekte de kullanabileceği, kurumsal kimlik rehberi ( brand book) ve renk gamı oluşturuldu. 4 logotip seçeneği sunuldu. Sayfadaki her şeyin aynı tarzda olması için, önerilerde bulunuldu, Instagram sayfa yönetimine ve fotoğraf/video düzenlemeye yönelik eğitimler verildi.

SOSYAL MEDYA.

Post, video ve fotoğraflar için içerik planı yapıldı. Görsel içerik daha dinamik hale getirildi. Profil başlığı ve güncel hikayeler tasarlandı. Blogger’ler ile işbirliği yapıldı.

HEDEFLI REKLAM

2 ayda 70'den fazla reklam hazırlandı ve reklamları 428.000'den fazla kişi gördü. Satış sayısı NDA tarafından açıklanılamıyor.

 

7

Projenizi büyütmek mi istiyorsunuz?
O zaman beraber yola çıkmaya hazırız!

Ben Choice Digital'in Müdürü Şükran Hacı. Sizinle tanışmak ve işbirliği yapmaktan mutluluk duyarım.

Bana mail veya Facebook üzerinden ulaşın.

Translate »